Dziewięć rad na powiększenie libido

Lut 20, 2015 |

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i towarzyszki satysfakcja ze stosunku była o wiele większa.

Oto kilka prostych rad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wytwarzać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone za oceanem udowodniły, iż dotyk aktywizuje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Skutek jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może podwyższyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo promienie słoneczne obniżają poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i apetyt na seks. Opalanie w solarium też daje takie efekty.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Zgodnie z tym co twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny i troskliwy. Ustalili oni, że filmy romantyczne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć %. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie znalezienie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są kontrolowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, gdy zajdzie taka konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego członka napływa więcej krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z granatu
Na co dzień pij szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, tania levitra
że owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego powoduje, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii skutecznie wzmacnia transport krwi do penisa – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które relaksują i pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej żenujące niż zaopatrywanie się w środki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli mężczyzna konsumuje za mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. W takim razie powinno się włączyć do diety dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w ciele oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, hamując transport krwi do członka. Pewne doświadczenie wykazało, iż spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, że erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych ujemnych aspektach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra zel

Posted in: problemy z potencją | Tags: , , , , , ,

Comments are closed.