Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

Mar 13, 2015 |

indeks1

Przez co nie masz ochoty na seks?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co skutkuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może też skutkować osłabieniem mięśni, uszczupleniem masy kostnej i zaburzeniami wzwodu. Inne choroby, które potencja mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz kłopoty z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, zapytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar zalecany w kuracji gruczołu krokowego, mogą również powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich używania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, wnikliwie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co musisz wiedzieć o ich działaniu kamagra jak też o ich skutkach ubocznych.

Styl życia

Większość ludzi uważa, iż niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyka starszych mężczyzn. Jednak to kłamstwo. W dzisiejszych czasach sporo młodych mężczyzn w późnych latach 30. i wczesnych 40. sygnalizuje kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów tego stanu rzeczy może być niewłaściwy styl życia albo szkodliwe nawyki, takie jak palenie papierosów, niezdrowa dieta, mało snu i inne podobne czynniki. Zastanów się nad zmianą stylu życia, zerwij z papierosami, rozpocznij uprawianie sportu oraz zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już kłopotem.

Posted in: problemy z potencją | Tags: , , , , , ,

Comments are closed.