Sposoby na mocniejszy wzwód

Mar 14, 2015 |

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała oraz kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty dowodzą, iż mężczyźni, którzy pokonują pieszo codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu viagra do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Tętnice działają na najlepszym poziomie tylko wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu robić wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, aby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo proste ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby zainicjować widoczną różnicę szybko i w nieskomplikowany sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednakże niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia tam na dole w czasie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za leniucha.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój członek jest zazwyczaj wyczerpany. Musi zregenerować siły. Tym samym niesłychanie ważne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W czasie zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, iż twój penis jest potencja zdrowy i gotowy znowu do użycia. Twój penis “ładuje się” w trakcie snu. A więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest bardzo ważny.

Posted in: problemy z potencją | Tags: , , , , , ,

Comments are closed.