African Mango 900 – Jeśli pragniesz pozbyć się nadmiernych kilogramów przetestuj efektywny specyfik African Mango 900!

Lis 5, 2018 |

African MANGO to zwykły suplement diety tani w istocie kapsułek. Środek ten mówiony stanowi dla ludzi dorosłych, które zmagają się z tuszą i pragną zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do stosowania tabletek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli masy ciała.

Głównym składnikiem efektu jest olejek z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Element ten zyskał pozycję w Stanach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, liczących na punktu udokumentowanie jego skuteczności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest dużym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa ważną działalność w ciągu odchudzania. Składnik ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i redukując odczuwanie głodu.

Wprowadzony w formulacji produktu African MANGO wyciąg z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i kontrolę wagi. Fakt ten ponadto oddziałuje pozytywnie na obniżenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we natury.

Skład:

W zestawie suplementu diety African MANGO uważają się:

wyciąg z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając dużą dawką wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do pozwolenia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla zdobycia najkorzystniejszego efektu należy stosować tabletki w trakcie lub bezpośrednio po posiłku.

Zawartość elementów w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (jest to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie wchodzić koniecznej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango900

bioveliss-tabs

BreastFast

Posted in: Technika fotografi

Comments are closed.