Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Lis 7, 2018 |

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja żona nie stanowiła w duzi zaspokojona? Kobiety wymagają więcej czasu, by odczuć pełną satysfakcja z seksu oraz żyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, że zatem nie kłopot, to jedyny wiesz, że nie udało Ci się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli sprawia Ciż się to bardzo, ona zapewne w kraju stracić cierpliwość.

Długi seks robi się być sposobem do udanego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na szczęście jest sposób, który dobrze rokuje. Niewykluczone, że ze prostą partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawy.

Formuła Climax Control może wykonać, że będziesz w kształcie dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem terapii. Ten specjalny czas jest okazję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz traktował szansa kontynuowania zabawy (jeśli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Tylko nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać seks tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

climax control

derminax

Femmaks

Posted in: Technika fotografi

Comments are closed.