Follixin – absolutny gigant pośród środków na włosy! Przetestuj juz dziś!

Lis 8, 2018 |

Łysienie stanowi tematem wielu ludzi, nie tylko w dawniejszym wieku. Czasami problem z grupą włosów pojawia się i u osób i dość nie są to znakomite przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede wszystkim dla ludzi, jednak nie jest żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą z niego używać także osoby. Jego skład został tak dobrany, że leczy na układ holistycznie poprzez zmienianie sposobu bycia kilku procesów, co łącznie przemieszcza się nie dopiero na samą ochronę przed wypadaniem włosów, a także bardzo poprawia kondycję włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą podstawą wypadania włosów jest wiek. Z biegiem lat procesy metaboliczne będące w piłce głowy wydają się coraz mniej funkcjonalne, przez co system nie radzi sobie z prawym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu sytuacji jest początkowo osłabianie się włosów, utrata przez nie połysku oraz łamliwość, co w niewielkim czasie przekształca się po prostu w wypadanie włosów. Proces z czasem tworzy także w środowisko traconych włosów nowe włosy wyrastają w niezwykle mniejszym zakresie. Owłosienie głowy wydaje się najpierw rzadkie, potem niepełne, i na rezultacie zostajemy bez włosów natomiast nie ma teraz powrotu do poziomu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty jest o własne ekstrakty roślinne oraz kompleks witamin, wpływających dodatnio na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; wyciąg ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; sok z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem, a właściwie w jego trakcie. Spożycie sporej sumie płynów zaraz po połknięciu pigułki jest szczególnie przydatne.

W naturalnej kuracji należy stosować dwie pigułki dziennie przy rozmaitych posiłkach. Najlepiej po jakiejś przy kolacji oraz przy śniadaniu. Pierwsze efekty kuracji można usłyszeć po jakiś 3 tygodniach z przyjęcia pierwszej kapsułki. Przyjmowanie większych dawek preparatu nie stanowi w bycie powiększyć aktywności suplementu.

Flexin-500

Goji-Berry 500

Flexin500

Posted in: Technika fotografi

Comments are closed.