Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Lis 18, 2018 |

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo pochodzące z częstych elementów wzmacniających, jakie wybierają się w niniejszym serum sprawiają, iż tylko po pierwszej aplikacji że i uczuć różnicę. To dziwna formuła, która kumuluje się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w właściwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednakże ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skojarzonych spośród nimi zalet. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży doprowadza do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C i E efektywnie ochrania włosy przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co liczy niezbyty dowód iż warto sięgnąć z atutów tego specyfiku osobiście.

Vivese

Pro-Engine Ultra

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso-Duo Shampoo

Posted in: Technika fotografi

Comments are closed.