Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz środka, który rozwiąże tenże problem i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Lis 18, 2018 |

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością potrafi stanowić chora dieta i niezdrowe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który podnosi ich widok oraz budowę. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie przyznają się również dla pań, jak oraz dla mężczyzn, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, rzutując na następny element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w niniejszym zakończone w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To dokładnie owe segmenty decydują o dobrym funkcjonowaniu środka oraz tworzą niesamowite stanowienie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, a co za czym idzie, nawet do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso Duo Oil

Posted in: Technika fotografi

Comments are closed.