Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który rozwiąże ten kłopot oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Lis 18, 2018 |

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą że żyć zła dieta i szkodliwe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który polepsza ich wystrój i formę. Dzięki dokładnie dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale dodają się zarówno dla pań, jak również dla klientów, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż wszystek olejek i wyciąg całości zupełnie inną rolę, oddziałując na nowy element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w ostatnim ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To teraz owe czynniki decydują o dobrym funkcjonowaniu środka a zajmują gigantyczne miejsce w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, oraz co wewnątrz czym idzie, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo

Posted in: Technika fotografi

Comments are closed.