Marzyłeś o doskonałej sylwetce, natomiast ciężko o taki rezultat? Przetestuj innowacyjnych suplementów!

Paź 9, 2019 |

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najświetniejsze aktywne składniki przynoszą Ci pewność, że Twój testosteron, na jaki właśnie mocno pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ wyniki naszych treningów. Cerberus umożliwi Ci stworzyć mięśnie ze określeni oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie wielkości i energii jeszcze przenigdy nie istniałoby właśnie spokojne i bliskie.
Cerberus

Jeśli zależysz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który idzie na zmianę androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym tenże znaczy wtedy Twoim wrogiem. Cerberus jest pozytywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak dostosowuje się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu wzrostu we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i kontroluje poziom testosteronu na wielkim stopniu. To wszystko bez końców ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj łącznie z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak pracowałeś w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Wykazałoby się, iż jest tendencje do czynienia mojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym mięsem i wyborem odpowiedniej diety pokazały go jak prawidłowo myśleć o siebie. Tę umiejętność kieruje naszym podopiecznym.

Cerber to potężny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol ułatwi Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Posted in: uroda

Comments are closed.